OTOSEMİH

FREN SERVİSİ

OTOSEMİH AĞIR VASITA FREN SERVİSİ

 • Ağır vasıta araçların periyodik fren bakımları.
 • Fren balata yenileme ve onarımı.
 • Hava sistemleri arıza tespit ve onarım.
 • Fren sisteminde deformasyona uğramış ve yıpranmış fren ekipmanlarının tamiri.
 • Kaliper tamiri / Değişimi.
 • Muayene öncesi test / Hazırlık.
 • Disk tornası.
 • Disk değişimi ve kaliper bakımı.
 • Motor yağ bakımı.
SERVİS RANDEVUSU AL

KALİPER TAMİRİ

 • Uzun süre bakımı yapılmamış/gecikmiş kaliperler zamanla toz birikmesi vs. iklim koşullarına göre işlev görmez hale gelebiliyor. Servisimizde, zarar görmüş fren kaliperleriniz, alanında uzman ustalarımız tarafından kontrol edildikten sonra tamir işlemi yapılır !
SERVİS RANDEVUSU AL

DİSK VE BALATA DEĞİŞİMİ

 • Fren sisteminin önemli parçalarından olan fren diskleri ve balataları zaman içerisinde gördükleri aşınma ile birlikte fren yapma konusunda sorunlar yaratır. Periyodik fren bakımlarınız yanı sıra her marka ve modelden disk ve balata modelleri yedek parça bölümümüzden temin edebilirsiniz. Disk ve balata Değişimlerini servisimizde güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz !
SERVİS RANDEVUSU AL

KÖRÜK DEĞİŞİMİ

Genellikle yüksek tonajlı (>16t.) kamyon ve TIR’larda kullanılırken, artık günümüzde orta tonajdaki (7.5 – 16t.) treyler grubu araç ve çekicilerde kullanımı artmakta olduğunu görmekteyiz. Hava süspansiyon körüklerini dorselerdeki ön-arka akslarda ve çekici aksında gibi araçların değişik yerlerinde kullanılacak şekilde üretilmektedir. Firmamızda aracınıza uygun MERCEDES, FORD CARGO, RENAULT TRUCK, VOLVO, SCANIA, MAN, DAF, tüm körük modellerini anında bulabilirsiniz. Süspansiyon körüğü yapısının sadeliği, zorlu çalışma şartlarında bile oldukça uzun ve neredeyse bakım gerektirmeyen bir kullanım ömrü sağlar. Aracınızı getirin zarar görmüş körüklerinizi alanında uzman servisimizde yenileyelim. Yolunuza güvenle devam edin !

SERVİS RANDEVUSU AL

KAMPANA DEĞİŞİMİ

Kampana içten dışa sıkıştırma yöntemini kullanmak suretiyle arka lastiklerin dönüş hızını yavaşlatarak aracın durmasına ve savrulmasına engellemeye yarayan bir fren sisteminin parçasıdır. Arka torsiyon mil eksenine bağlanan ve iç kısmından hidrolik fren tertibatı ile tahrik edilen balataların iç yüzeye sürtünerek hız kesmesine yarar. Fren sistemleri programlı ve düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. Bu kontroller bize kilometreye düşen yakıt miktarının azalmasını sağladığı gibi yolda arızalanma,zaman kaybetme ve ekstra tamir masrafları gibi riskleri ortadan kaldırır. Ağır vasıta aracınızın kampanalı fren sistemlerindeki arızaları için servisimize gelin. Eskimiş,aşınmış, zarar görmüş kampanalarınızı değiştirelim.

SERVİS RANDEVUSU AL

Deprecated: get_page_by_title işlevi, 6.2.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/oto54mih/domains/otosemih.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalar için

Bizimle iletişime Geçin !

hemen ara servis randevusu al